Aktualności

Aktualności

Konkurs "Pocztówka z wakacji"

21 VII - 15 VIII 2020

Trwają wakacje i każdy z nas przywozi z wczasów mnóstwo zdjęć. Zachęcamy do udziału w naszym konkursie „Pocztówka z wakacji".

Będziecie mieli możliwość zaprezentować swoją twórczość, rozwinąć kreatywność i przedstawić w niezapomniany sposób swoje wspomnienia.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie zdjęcia mającego być Waszą pocztówką z wakacji.

Zwieńczeniem konkursu będzie wernisaż fotografii w Galerii Dekada w Skierniewicach. Odbędzie się 28 sierpnia 2020 r. Wystawa potrwa aż do 30 września.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 13 roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w formie elektronicznej. Fotografie zapisane w formacie JPG należy przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@cekis.pl z dopiskiem „Pocztówka z wakacji”.

Prace konkursowe możecie składać od 1 do 15 sierpnia. Wraz z fotografiami prosimy dostarczyć wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia do Konkursu (skan Karty drogą e-mail) lub osobiście na adres: Akademia Twórczości przy CKiS, ul. Piłsudskiego 2 (budynek Pałacu Ślubów, I piętro), wtorek-sobota. Tel: 46 833 70 93.

Organizatorem Konkursu jest Centrum Kultury i Sztuki  z siedzibą w Skierniewicach we współpracy z Galerią Handlową Dekada Skierniewice.

Regulamin konkursu dostępny na cekis.pl.


Nie przegap także